Blue Solutions AS

Bleivassvegen 28b
5347 Ågotnes, Norge (Google Maps)

+47 56 12 67 00
post@bluesolutions.no


Contactperson Simon Møllerstrøm, Daglig leder

Simon Møllerstrøm

Daglig leder
+47 932 13 479
simon@bluesolutions.no

Contactperson Jonas Lie Olsen, Ledende Ingeniør

Jonas Lie Olsen

Ledende Ingeniør
+47 934 79 033
jonas@bluesolutions.no

Contactperson Stian Veland Olsvik, Verkstedformann - Service

Stian Veland Olsvik

Verkstedformann - Service
+47 934 59 240
stian@bluesolutions.no

Contactperson Endre Aarethun, Verkstedformann Utleie

Endre Aarethun

Verkstedformann Utleie
+47 918 88 616
endre@bluesolutions.no

Contactperson Janniche Rørnes, Ordrebehandler

Janniche Rørnes

Ordrebehandler
+47 458 00 563
janniche@bluesolutions.no

Contactperson Kim Thunestvedt, Ingeniør

Kim Thunestvedt

Ingeniør
+47 413 68 876
kim@bluesolutions.no

Contactperson Tommy Nilsen, Tekniker

Tommy Nilsen

Tekniker
+47 905 47 895
tommy@bluesolutions.no

Contactperson Nils-Christian Ekerhovd, Tekniker

Nils-Christian Ekerhovd

Tekniker
+47 97108280
nils@bluesolutions.no

Contactperson Erik Glesnes, Tekniker

Erik Glesnes

Tekniker
+47 984 52 533
eirik@bluesolutions.no

Contactperson Rune Ingebrigtsen, QHES & HR

Rune Ingebrigtsen

QHES & HR
+47 926 10 520
rune@megasolutions.no

Contactperson Baste Engesaeth, Salg og Markedsføring

Baste Engesaeth

Salg og Markedsføring
+47 982 94 242
baste@megasolutions.no

Contactperson Rune Ingebrigtsen, Finans

Rune Ingebrigtsen

Finans
+47 926 10 520
rune@megasolutions.no

Lurer du på noe?

Kontakt oss når som helst hvis du har spørsmål angående våre produkter og tjenester.

Kontakt oss

lukk

Kontakt oss

Telefon: +47 56 12 67 00
post@bluesolutions.no